Facebook

Dlaczego wirtualne panoramy?

Wirtualne panoramy 360°, zwane także panoramami sferycznymi, są unikalnym połączeniem fotografii cyfrowej i animacji komputerowej.

Jest to jedyna technika umożliwiająca pokazanie danego miejsca w pełnym zakresie przestrzeni, a oglądający ma możliwość sterowania obrazem i zobaczenia wszystkiego co jest przed, za, pod i nad aparatem, mając wrażenie realnego znajdowania się w prezentowanym miejscu.

Połączenie obrazu, ruchu i interaktywności tworzy wyjątkowo skuteczny sposób przekazywania informacji.

Dodatkowy retusz i obróbka cyfrowa zdjęć daje nieograniczone możliwości w kreowaniu rzeczywistości.

Powiązane logicznie panoramy mogą tworzyć wirtualne wycieczki lub wirtualne spacery wzbogacane planami, mapami, grafiką, multimediami.

Oferowane przez nas produkty mogą być zamieszczone zarówno na stronach internetowych, blogach, portalach społecznościowych np. facebook, oraz serwisach tematycznych np. 360 Cities. Nasze produkty dostępne są na urządzeniach mobilnych m.in. iPhone/iPad jak również na nośnikach CD, DVD, czy m.in. aplikacji Google Earth, tworząc tym samym kompleksową, multimedialną prezentację.

Możliwości zastosowań wirtualnych panoram:

Hotelarstwo

Kompleksowa wizualizacja obiektów hotelowych (lobby, apartamenty, pokoje itp.) oraz ich otoczenia jako wirtualnej wycieczki po okolicy z ciekawymi obiektami do zwiedzenia. Możliwość integracji panoram z aplikacjami do internetowej rezerwacji miejsc.


Gastronomia

Prezentacja wnętrz restauracji, kawiarni, pubów. Możliwość integracji panoram z aplikacjami do internetowej rezerwacji miejsc.


Kultura i sztuka

Kompleksowe prezentacje panoramiczne, z możliwością odbywania wirtualnych wycieczek po galeriach, wystawach i muzeach. Jest to doskonały sposób na pokazywania miejsc dla osób niepełnosprawnych.


Architektura

Różnorodne prezentacje obiektów architektonicznych, zarówno w trakcie ich budowy jak i po ich zakończeniu. Doskonały sposób na pokazanie procesu zmiany przestrzeni.


Nieruchomości

Wirtualna wycieczka jest idealnym sposobem kompleksowej prezentacji nieruchomości. Jedna wirtualna panorama zastępuje nawet kilkanaście fotografii. Zarówno dla klientów jak i pracowników biur nieruchomości niezwykle efektywny sposób dla rozwiązań promocyjnych.


Miasta

Szeroko rozumiana promocja np. obiektów, budynków, miejsc. Doskonałym pomysłem są wirtualne wycieczki i spacery po miastach, dzięki którym można zaprezentować to wszystko co najlepsze. Idealne narzędzie promocji, które zachęci i skłoni do przyjazdu.


Turystyka

Prezentacja obiektów turystycznych kulturowych i przyrodniczych w tym z listy światowego dziedzictwa UNESCO (World Heritage Site). Wirtualne wycieczki po miejscach na szlakach tematycznych. Wspaniałe narzędzie promocji regionów, które zachęci i skłoni do przyjazdu w celach turystycznych.


Cennik

Podstawą do wyceny usług jest ilość i rodzaj panoram, z których będzie się składała wirtualna wycieczka lub wirtualny spacer. Cena pojedynczej panoramy jest zależna od techniki wykonania zdjęć (standardowe lub HDR) oraz łącznej ilości panoram w zamówieniu. Projekty duże (ponad 10 panoram) oraz niestandardowe są wyceniane indywidualnie. Dla stałych klientów przygotowaliśmy wariant abonamentowy, w którym zamiast jednorazowej opłaty ponoszony jest miesięczny koszt utrzymania panoram na naszym serwerze, które można zintegrować z stroną klienta. W celu uzyskania szczegółowej wyceny dla Państwa projektu, zachęcamy do kontaktu za pomocą FORMULARZA.